14 квітня, 2017

Генетики довели, що українці та росіяни не є „братніми народами“

Друк

Група міжнародних вчених та експертів у галузі генетики провела в лябораторії Німеччини маштабне генетичне дослідження ДНК жителів цілої України. Результати дослідження свідчать про значні відмінності українців від росіян.

За результатами дослідження ДНК-проб українців було виділено основний пріоритетний напрямок історичного розвитку українського етносу (нації).

Концентрація гаплогрупи хромосом, яку вчені ідентифікують, як успадковану від оріїв, виявлена у 53 відс. досліджених українців (цей ген є і в інших народів Европи, але його показник низький).

У той час, коли народність оріїв проживала на території теперішньої України, середньорічна температура різко впала на багато градусів, що призвело до суворого похолодання і серйозно позначилося на людській популяції.

В результаті вижили тільки люди, які володіли геном „молочної толерантности“ – тобто здатні пити і перетравлювати молоко. Більшість дорослих людей не може вживати молоко, наприклад, такими є африканці та азіяти.

Генетики дійшли до висновку, що в Европі були два місця, де люди могли сховатися від холоду: Україна та Іберійський півострів. Територія нинішньої Росії в той час була вкрита льодом і людського життя на ній не було. Результати досліджень дали науковцям підстави зробити наступний висновок: „Українці є предками (прабатьками европейців), а територія сучасної України – колискою білої раси нинішньої цивілізації“. У росіян показник гаплогруп хромосом, успадкованих від оріїв і трипільців, порівняно з українцями дуже малий. „Це свідчить про те, що українці і росіяни є різними етносами і не є генетично „рідними“ – „братніми народами“, – мовиться в дослідженні вчених.

 

Коментарі закриті.